Rahmi alınan hastaların yüzde kaçı sizce boşuna ameliyat oluyor?
 
 
* Diğer Anketler
E-POSTA ÜYELİĞİ
E-Posta Adresiniz
        
Ziyaretçi Defteri - Dr. Ersin Oğuz Resmi Web sitesi
Ziyaretçi Defteri
Ali Ceylan - 3.05.2016 - 11:19
Teşekkür - Hocam her hafta izliyoruz.Sizinle iftihar ediyoruz.
Fatma Şennur Bora - 26.01.2016 - 11:29
Televizyon Programınız Hakkında - Programınızı beğenerek izliyoruz.Program sayesinde bir yakınımızın önemli bir hastalığının teşhisi sağlandı bu nedenle minnettarız. Size bir sorum olacak; hocam neden büyük kanallarda değilsiniz, sizi daha çok kişinin izlemesi lazım değil mi?.

Dr Ersin Oğuz un cevabı; televizyon şovu şeklinde olan içerisinde türkücü, yemek pişirilen mutfak,dedikodu mevcut olan programlardan çok sayıda teklif alıyorum.Ancak mesleğimizin şov ve reyting uğruna kullanılmasının etik olmadığını düşündüğümden kabul etmiyorum.Bununla birlikte bu tür programlara katılanların ve izleyenlerin görüşlerine de saygı duyuyorum.
Ali yıldırım - 5.10.2015 - 11:29
Teşekkür - Televizyonda bizleri aydınlattığınız için teşekkür ederiz
Ayşe Yılmaz - 20.03.2015 - 14:23
Teşekkür - 19 Mart günü Kanal 5 de izlediğimiz program sayesinde anlattığınız konu ile ilgili doktora gittik, size çok teşekkür ederiz. Programa bağlanmak teşekkür etmek istiyoruz. Bizi çok önemli bir sıkıntıdan kurtulmamıza sebep oldunuz. Kabul ederseniz ,birde koli yollamak istiyoruz yöresel şeyler var içerisinde.Teşekkür ederiz.

Dr Ersin Oğuz un cevabı; mesajınız için teşekkür ederim.Programa teşekkür için lütfen bağlanmayınız hem soru soranların vaktini almamış oluruz hemde bizim meslek ahlakı gereği reklam olarak algılanacak yaklaşımlarda bulunmamız doğru değil. Koliyi de almış olduğumu kabul edin lütfen zahmet etmeyin.
Taner Yıldırım - 2.10.2014 - 12:45
Ders hakkında - Hocam ufkumuzu açtınız, çok şaşırtıcı bir toplantı oldu ertesi gün müzakere tekniği kullanarak bir tatsızlığı önledik,ders notlarınızı mail olarak atarsanız sevinirim.
emre aslan - 28.03.2013 - 19:26
knfrans - bugün kahramanmaraştaki konferansınız için tşk etmek istedim dilinize emeğinize sağlık çok faydalı olduguna olacagına inanıyorm biliyorm çok aktif yoğun bir kişisiniz ama fırsatınız olursa herzaman bekleriz tekrar tşk edrm ayrıca mütavazi beyfendi kişiliğiniz içinde size ve sizi yetiştiren ailenize tşk ederm sizin gibi insanlara çok ihtiyacımız var
Bayram Ali KARABÜBER - 25.02.2013 - 23:38
Mesaj - Sayın Ersin Hocam ben Elmadağ Polis Meslek Yüksek Okulunda Komiser Yardımcılığı kursunda kursiyerim. Bir hafta önce buraya gelip Aile iletişimi ve motivasyonu hakkında seminer vermiştiniz. Sizi izlerken dakikaların nasın geçtiğini anlayamadık, ilgi ve heyecanla izledik, yararlı bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için size çok teşekkür ederiz.
cihan cihan - 25.02.2013 - 23:34
Teşekkür ve bilgi - Hocam hayırlı akşamlar. Elmadağ PMYO da kursiyerim geçen gün vermiş olduğunuz konferans harikaydı. hep sıkıla sıkıla işkence olan konferanslardan biri diye beklerken bütün ön yargılarımızı kırdınız.
yaşar kanlı - 13.02.2013 - 18:03
doktor - sayın hocam bugün yani 13/02/2013 günü vermiş olduğunuz konferansı dinledim ve çok etkilendim.arkadaşlarımızla birlikte uzun zamandır canı gönülden alkışladığımız bir konferanstı.
Ali Koçpınar ve eşi - 14.01.2013 - 12:40
Çocuğumuz sınıf birincisi - Hocam, sayın hocam size çoooooooooooooook teşekkür ediyoruz.Siz bizi hatırlamassınız ama konferansınızı eşimle dinlemiştik. Dedikleriniz dikkat edilirse kesinlikle sonuç alınıyor.Selamlar sevgiler.
 
  1 2 3 4 5 6 7   >>
www.drersinoguz.com daki verilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Hükümlerine tabidir.
Yurtdışı Eğitim Saraybosna Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Makedonya Avrupa Üniversitesi Makedonya Eğitim Bulgaristan Üniversiteleri Travnik Üniversitesi Travnik Üniversitesi Malta Dil Okulları Malta Dil Okulu Bosna Hersek Üniversiteleri Bosna Hersek Üniversiteleri Saraybosna Üniversitesi Travnik Üniversitesi