Ziyaretçi Defteri - Dr. Ersin Oğuz Resmi Web sitesi
Ziyaretçi Defteri
Sırma - Osman - Kuzey - 27.12.2012 - 14:37
Teşekkür - Bebeğimiz doğdu dediğiniz gibi babasına benziyor.Bebeği olmayanlar hiç üzülmesin,bize de bebeğiniz olmaz demişlerdi.Sağolun Ersin Hocam.
mustafa demirel - 7.11.2012 - 16:58
sizi çok beğenerek takip ediyoruz - hocam Ankarada KURSTAY KEN BİZE ÇOK BASİT AMA O KADAR ETKİLİ ÇOCUKLARLA İLETİŞİM TİYOSUNU VERMİŞTİNİZ BEN ONU 1 YILDAN BERİ UYGULUYORUM OĞLUM DAHA 3 YAŞINDA OLMASINA RAHMEN O KADAR ETİKLİ İLETİŞİM KURABİLİYORUM Kİ ANLATAMAM NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ BİLE HOCAM SİZİ ÇOK SEVİYORUZ..
ayşe yılmaz - 12.10.2012 - 15:51
tşk - size nasıl teşekkür etmemiz gerekiyor bilemiyorum 3 yıl sonunda sizin yardımız la gebe kalma şansına kavuştum evet artık bende anne adayıyım.size binlerce kez teşekkür ederim rabbim yolunuzu açık etsin iyi ki sizi tanıma sansına sahip olduk.
Serkan&Zeynep AYGÜN - 1.10.2012 - 17:18
Teşekkür... - Samimiyetinize binaen artık Ersin abi diyerek başlamak istiyorum. Çok sıkıntılı bir hamilelik sürecinde en son sizinle tanışmanın üzüntüsünü yaşamanın yanında tanımış olmanın sevincinide ayrıca yaşıyoruz. Siz sadece bir jinekolog değil, çok iyi bir psikolog, çok iyi bir danışman, çok iyi bir dostsunuz...7-8 isim yapmış doktorun "bu bebek ölür" dediği bir hamilelikte, bizim tevekkülümüze en büyük desteği vererek yanımızda olduğunuzdan dolayı, yeni doğan ve sapasağlam olan(maaşallah) oğlumuz Ali Said'le birlikte teşekkürü bir borç biliriz... Başarılarınızın devamını dileriz.Sevgi ve Saygılarımızla...Zeynep&Serkan&Ali Said AYGÜN


Dr Ersin Oğuz un notu: Çok sevindim,sizlere evladınızla beraber uzun ve sağlıklı bir ömür dilerim.
Şenel Tural - 30.08.2012 - 21:19
Müzakere Kitabı Hakkında - Hocam çok profesyonel bir kitap olmuş...
ayşe yılmaz - 23.08.2012 - 21:05
tşk - hocam sizi tesadüfen tv aracılığı ile tanıdım 3 yıl boyunca gezmediğim hastene kalmadı ve benim için doğru olan yolu kimse göstermedi sizden allah binlerce kez razı olsun vermiş olduğunuz tedavi ve tavsiyelerle daha emin adımlar atıyoruz ve size sonsuz güveniyoruz.iyi ki varsınız basarılarınız devamı temenni ederiz.
A.Öral - 14.06.2012 - 09:39
7-11 Mayıs Eğitim Hakkında - Sevgili Hocam, 7-11 mayıs Güvenlik daire Bşk.lığının düzenlediği kursta idim ve sizi tanıma fırsatı buldum.'Bana ait olmayan benim değildir' cümlenizi çok beğendim.Ders sonunda sadece sizin derste alkış koptu, birçok arkadaşın belki hayatlarının en önemli baharatı olan sevgiyi serpelediniz, livanelinin çok sevdiğim şarkılarından birinin sözü ''dünyayı güzellik kurtaracak,bir insanı sevmekle başlayacak herşey'' ders başlarken 'ben sizi seviyorum' dediniz ya, biz yalnızlar ordusunun sevgisini kazandınız, bizde sizi seviyoruz görüşmek dileğiyle, yakında birdaha yazarım :)
ŞÜKRÜYE ŞAHİN - 13.06.2012 - 11:16
teşekkürler - Saydıdeğer Hocam, dün Karabükte vermiş olduğunuz eğitime katıldım. Sizin gibi değerli bir insanı tanıdığıma çok memnun oldum. Bütün salonu kendinize hayran bıraktınız.Başarılarınızın devamını diliyorum, bu derin bilgilerinizden bizleri mahrum bırakmayın. Sizin gibi insanların varlığı bizleri umutlandırıyor. çok teşekkürler, saygılar
Arzu ÇETİN - 12.06.2012 - 18:30
tşkr:) - 12.06.2012 tarihinde Karabük'te verdiğiniz seminerde öfke kontrolu konusunda bizleri engin bilgilerinizle sıkmadan ve uyutmadan aydınlattığınız için teşekkürler.Artık emin olun salondaki dinleyicilerin çoğu barfikse daha sıkı tutunacak:)
Konya Selçuklu Hastanesi Personeli - 8.06.2012 - 15:57
Sağlık Personeli Eğitimi - Tebrik ediyorum,2 saat hiç gözümüzü kırpmadan sizi dinledik.Hatta konuşma bittikten sonra yerimizden kalkmadan bekledik.Çok ihtiyacmız olan konulara değindiniz tekrar teşekkür ederiz.Konyaya tekrar bekleriz.
 
   <<   1 2 3 4 5 6 7   >>
www.drersinoguz.com daki verilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Hükümlerine tabidir.
Yurtdışı Eğitim Saraybosna Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Makedonya Avrupa Üniversitesi Makedonya Eğitim Bulgaristan Üniversiteleri Travnik Üniversitesi Travnik Üniversitesi Malta Dil Okulları Malta Dil Okulu Bosna Hersek Üniversiteleri Bosna Hersek Üniversiteleri Saraybosna Üniversitesi Travnik Üniversitesi