Erişim ve Ulaşım - Dr. Ersin Oğuz Resmi Web sitesi
Erişim ve Ulaşım

BİLGİ VE RANDEVU İÇİN

 
Tel    +90 312 424 15 36
GSM +90  532 267 46 59
       

MUAYENEHANE ADRESİTapunuzun Haritadaki Görüntüsü

Meşrutiyet Caddesi No.12/22
Kızılay Çankaya ANKARA

ULAŞIM

    Belediye otobüsleri; Ankaradaki tüm semtlerden Kızılay'a Belediye otobüsü vardır.

    Raylı taşıtlar; Metro ile Ostim, Batıkent, Demetevler, İvedik Caddesi, İskitler Akköprü, Ulus hattından,   Ankaray ile AŞTİ (Şehirler arası otobüs terminali), Emek, Beşevler, Maltepe hattından ve Dikimevi, Kurtuluş hattından Kızılay'da indiğinizde   Meşrutiyet Caddesi çıkışından 150 mt mesafede  Muayenehaneye ulaşabilirsiniz.

     Özel araç ; En yakın park yeri muayenehanenin  iki apartman yukarısında  Meşrutiyet caddesi 18/1 de Koçyiğit oto garajıdır.Beğendik Alışveriş merkezi Kocatepe Camii altındaki park yeri 200 metre mesafededir.Kocatepe Otoparkı 150 metre mesafede Kocatepe camiinin hemen yanındadır.

    Şehirler arası otobüs ; AŞTİ de otobüsten inildikten sonra ANKARAY a ulaşılacak metro yolu ile Kızılay durağında inilerek Meşrutiyet caddesi çıkışı kullanılacak.200 mt yürüme mesafesi ile ulaşılabilir. 

     Havaalanından; Havaş servis otobüsüne havalimanından binildikten sonra,Havaş ın  son durağının hemen karşısındaki belediye otobüsü durağından çok sık Kızılay otobüsü geçmektedir.

     Taksi;Ofis konumu  şehir merkezinde olduğundan taksi ile ulaşım en uzun mesafelere ulaşım 30 Euro dur.

  

www.drersinoguz.com daki verilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Hükümlerine tabidir.
Yurtdışı Eğitim Saraybosna Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Makedonya Avrupa Üniversitesi Makedonya Eğitim Bulgaristan Üniversiteleri Travnik Üniversitesi Travnik Üniversitesi Malta Dil Okulları Malta Dil Okulu Bosna Hersek Üniversiteleri Bosna Hersek Üniversiteleri Saraybosna Üniversitesi Travnik Üniversitesi